• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Polityka prywatności

Jednym z nadrzędnych celów internetowego serwisu gof.mckgorzow.pl jest dostarczanie najświeższych informacji o organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim Getting Out Festival. Szanujemy przy tym prywatność Użytkowników. Poniżej publikujemy naszą politykę Cookies.

Czytaj więcej: Polityka prywatności

Kontakt


Kontakt z organizatorem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator:

Rafał Stećków

Tel.: 691 854 882,

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Organizator:

Miejskie Centrum Kultury
w Gorzowie Wielkopolski

ul. Drzymały 26
66-400 Gorzów Wlkp.

Tel.: +48 95 720 29 11
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nagrody


Nagrodą główną Festiwalu
jest sfinansowanie dowolnego etapu produkcji wydawnictwa fonograficznego (rejestracja studyjna, mastering, tłoczenie itp.) wartości 4600 zł.

 

Terminy

„Getting Out Festival” , w skrócie „GOF”, przebiega w dwóch etapach: 

I - Eliminacje na podstawie zgłoszenia zawierającego zarejestrowany autorski utwór
II - Koncert Konkursowy uczestników wyłonionych w drodze eliminacji

 

Kalendarium konkursu:

I etap
Do 10.11.2018 - termin nadsyłana zgłoszeń uczestnictwa
Do 12.11.2018 - opublikowanie listy wykonawców zakwalifikowanych do II etapu

II etap
17.11.2018 - występ finalistów I etapu na Koncercie konkursowym, posiedzenie Jury
18.11.2018 - koncert Laureata Nagrody Głównej i gościa Festiwalu

 

W roku 2018 mamy też koncert będący swego rodzaju zapowiedzią tegorocznego festiwalu. 27 października o godzinie 20 w MCK Zawarcie wystąpi zespół Król.

Getting Out Festival

 Celem „Getting Out Festival” jest sprowokowanie wszystkich tworzących muzykę w domach, w głowach, w garażach, na komputerach do wyjścia z projektami dalej i przedstawienia ich przed publicznością w żywej, koncertowej formule. Nie stawiamy ograniczeń gatunkowych. Wierzymy, że dobra muzyka ma uniwersalną cechę – wiarygodność wynikającą ze szczerości wypowiedzi. Nie jest więc ważne czy jesteś solistą, grasz w duecie, korzystasz z elektroniki, sampli czy grasz w „klasycznym” składzie kapeli rockowej. Premiujemy niepokorne, wywrotowe podejście do zastanych form i gatunków. Liczymy na autorski, muzyczny przekaz wsparty niebanalnym (najlepiej polskim) tekstem.

Nagrodą główną Festiwalu jest sfinansowanie dowolnego etapu produkcji wydawnictwa fonograficznego (rejestracja studyjna, mastering, tłoczenie itp.) wartości 4600 zł.

Festiwal chociaż ogólnopolski, jest skierowany do młodych, amatorskich twórców z regionu gorzowskiego. Wspiera i premiuje tworzenie autorskiego i niekomercyjnego repertuaru

Serwis może wykorzystywać pliki cookies, które umożliwiają korzystanie z jego zasobów. Więcej w Polityce prywatności.