• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Getting Out Festival 2014 - Ruszamy!

Utworzono: środa, 24 wrzesień 2014

Zgłoś swój projekt, duet, swoją kapelę – zagraj przed publicznością i jury. Wygraj możliwość nagrania płyty czyli druga edycja Getting Out Festival!

Celem Festiwalu jest sprowokowanie wszystkich tworzących muzykę w domach, w głowach, w garażach, na dyskach komputerów do wyjścia z projektami dalej i przedstawienia ich przed publicznością w żywej, koncertowej formule.

Festiwal nie stawia ograniczeń gatunkowych czy formalnych. Nie jest więc ważne czy jesteś solistą, grasz w duecie, korzystasz z elektroniki, sampli czy grasz  w „klasycznym” składzie kapeli rockowej. Premiujemy niepokorne, wywrotowe podejście do zastanych form i gatunków. Liczymy na autorski muzyczny przekaz wsparty niebanalnym (najlepiej polskim) tekstem. Nagrodą główną Festiwalu jest usługa fonograficzna wartości 4400 zł (sesja w wybranym studio, miks , mastering, tłoczenie itp.) czyli szansa na nagranie materiału, który będzie czymś więcej niż kolejną ograniczoną technicznie publikacją w sieci. 

Festiwal jest skierowany do młodych, amatorskich twórców z regionu gorzowskiego, wspiera i promuje tworzenie autorskiego i niekomercyjnego repertuaru. 

Pierwszy laureat GOF, zespół The Synki znakomicie wykorzystał nagrodę doprowadzając w kilka miesięcy do wydania dobrze przyjętej debiutanckiej płyty. Ich kariera znacznie się rozwinęła, co zaowocowało udziałem w dużych festiwalach z Reggae nad Wartą i Woodstock – Sceną Folkową włącznie.

 

Kalendarium

21.10, termin nadsyłania zgłoszeń na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

25.10, godzina 14:00 - 20:00 – przesłuchania konkursowe 

26.10, godzina 18:00 - koncert laureata i Pablopavo i Ludziki

 

Regulamin: kliknij

 

Odsłony: 2568
Serwis może wykorzystywać pliki cookies, które umożliwiają korzystanie z jego zasobów. Więcej w Polityce prywatności.