• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

VI edycja „Getting Out Festival” niesie ważną zmianę

Utworzono: czwartek, 11 październik 2018

gof2018 plakat2Od tego roku wchodzimy w cykl biennale. Nasz festiwal będzie organizowany co dwa lata, za to zwiększymy wysokość nagrody głównej. Cele i zasady organizacyjne pozostają niezmienione.

Chcemy  sprowokować wszystkich tworzących muzykę w domach, w głowach, w garażach, na komputerach do wyjścia z projektami dalej i przedstawienia ich przed publicznością w żywej, koncertowej formule. Nie stawiamy ograniczeń gatunkowych. Wierzymy, że dobra muzyka ma uniwersalną cechę - wiarygodność wynikającą ze szczerości wypowiedzi. Nie jest więc ważne czy jesteś solistą, grasz w duecie, korzystasz z elektroniki, sampli czy grasz w „klasycznym” składzie kapeli rockowej. Premiujemy niepokorne, wywrotowe podejście do zastanych form i gatunków. Liczymy na autorski, muzyczny przekaz wsparty niebanalnym (najlepiej polskim) tekstem. Nagrodą główną Festiwalu jest sfinansowanie dowolnego etapu produkcji wydawnictwa fonograficznego (rejestracja studyjna, mastering, tłoczenie itp.) wartości 4600 zł netto.

Festiwal, chociaż ogólnopolski, jest skierowany do młodych, amatorskich twórców z regionu gorzowskiego. Wspiera i premiuje tworzenie autorskiego i niekomercyjnego repertuaru. Zainteresowanych przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się regulaminem i z kartą zgłoszenia. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 10 listopada (termin nadesłania zgłoszeń do I etapu) na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Karty zgłoszenia oraz regulamin znajdują się w panelu bocznym.

Odsłony: 1967
Serwis może wykorzystywać pliki cookies, które umożliwiają korzystanie z jego zasobów. Więcej w Polityce prywatności.