• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Oto trójka jurorów Getting Out Festival #6

Utworzono: czwartek, 15 listopad 2018

gof2018 plakat2Jurorzy finału GOF (3 osoby) są zapraszani wg pomysłu: przedstawiciel branżowych mediów, czynny muzyk, przedstawiciel dużej agencji koncertowej. Staramy się także, aby co najmniej jeden juror był „nowy” w zespole i co najmniej jeden uczestniczył w poprzedniej edycji. Stawiamy na ludzi stosunkowo młodych, ale z doświadczeniem, czujących muzyczną teraźniejszość, szukających muzycznej przyszłości.

TOMEK LEKTARSKI (Wrocław)

Szef agencji artystycznej „LIONSTAGE” z Wrocławia. Organizator i promotor koncertów, manager muzyczny, kolekcjoner płyt winylowych.

Przygodę z branżą muzyczną rozpoczął ponad 23 lat temu, organizując pierwsze koncerty. Manager zespołów Illusion, Lipali, niegdyś Natural Dread Killaz, oraz agent współpracujący ze ścisłą czołówką polskich zespołów sceny niezależnej. Pomysłodawca takich festiwali jak One Love Sound Fest, Wrocławski Sound. Independent Dub Day. Współorganizator festiwali wrocławskich: Thanks Jimi Festival, Ethno Jazz Festival czy projekt koncertowy City Sounds. Od 2010 do dziś współpracuje stale z Przystankiem Woodstock i fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w zakresie artystycznym i organizacji finałów WOŚP i Dużej Sceny „Przystanku” i „PolAndRock Festival”. Na stałe również współpracuje z Teatrem Capitol we Wrocławiu - programem telewizyjnym Nut Ferment oraz z Przeglądem Piosenki Aktorskiej. Zawdzięczamy mu sprowadzenie do Polski takich artystów zagranicznych jak: The Cranberries, Status Quo, Manu Chao, Damian Marley, Sinead O'Connor, Apocalyptica, Woodkid, Pat Metheny, Chick Corea, ZAZ, Moderat, Aparat, Selah Sue i wielu innych.

ANIA BRACHACZEK (z Polski)

Wokalistka i autorka tekstów, a także muzyk, kompozytorka i instrumentalistka. Znana jest przede wszystkim z występów w zespole muzyki alternatywnej BiFF. Wraz z grupą otrzymała dwukrotnie nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego - „Fryderyka”. Wcześniej śpiewała w zespole Pogodno, grała także na gitarze basowej w żeńskiej formacji Los Trabantos, również w projekcie Panny Wyklęte. Współpracowała ponadto z zespołem Acid Drinkers oraz wokalistami Muńkiem Staszczykiem i Czesławem Mozilem. Obecnie śpiewa i gra na basie w zespole SiQ, z którym nagrała płytę o tym samym tytule.

PIOTREK KOWALCZYK (Warszawa)

Dziennikarz muzyczny. Redaktor portalu Dwutygodnik.com. Publikował na łamach pism i serwisów internetowych („Przekrój”, „Lampa”, „Pulp”, „Exklusiv”, „Machina”, „Zine”, „Notes na 6 Tygodni”, "Electronic Beats", portal internetowy Polskiego Radia, Interia.pl). Współtworzy serwis Muzykoteka Szkolna poświęcony edukacji muzycznej. Zdystansowany znawca lokalnej sceny muzycznej, między innymi autor tekstu o gorzowskim środowisku muzycznym.

https://www.dwutygodnik.com/artykul/7886-gorzow-duch-miasta.html 

Odsłony: 1347
Serwis może wykorzystywać pliki cookies, które umożliwiają korzystanie z jego zasobów. Więcej w Polityce prywatności.