• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Koncert zespołu BiFF – gościa Getting Out Festival #6

Utworzono: sobota, 17 listopad 2018

plakat biffGościem tegorocznego Getting Out Festivalu będzie zespół BiFF. Serdecznie zapraszamy na ich koncert, który odbędzie się zaraz po występie laureata konkursu.

Zespół istnieje od 2006 roku. W jego skład wchodzą byli członkowie legendarnego Pogodno. W 2009 roku wydał debiutancką płytę “Ano”, która zdobyła dwa Fryderyki (debiut roku i teledysk), i miała siedem nominacji do tej nagrody, nominowana była również do Gwarancji Kultury TVP Kultura.

W 2013 roku ukazała się druga płyta zespołu „Attenzione Bambino”. Płyta wyszła dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury i Muzeum Powstania Warszawskiego.

BiFF przygotował muzykę do słuchowiska muzycznego dla dzieci „Pestka, drops, cukierek”, filmu „Dżej Dżej” oraz spektaklu tanecznego „Legendy miejskie. Śląsk”.

Trzecia płyta „Legendy” ukazała się 31 sierpnia 2018.

Zespół zagrał na najważniejszych polskich festiwalach (Heineken Opener, OFF Festival, KFFP w Opolu). Wokalistka Ania Brachaczek udziela się też w zespole SIQ (premiera płyty 18 marca 2016), projekcie Panny Wyklęte i znana jest ze współpracy z Acid Drinkers, Muńkiem Staszczykiem, Zbigniewem Hołdysem i Markiem Jackowskim. Jarek Kozłowski gra w Mitch&Mitch (m.in. widowiskowe koncerty ze Zbigniewem Wodeckim).

Koncerty BiFF to pełne energii zabawne widowiska.

18 listopada 2018, godz. 19:00, Sala Widowiskowa MCK, ul. Drzymały 26.

Bilety: 15 zł.

Odsłony: 1278
Serwis może wykorzystywać pliki cookies, które umożliwiają korzystanie z jego zasobów. Więcej w Polityce prywatności.