• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Lista Finalistów

ALICE IN WONDERLAND

Skład:
Alicja Adamowicz – wokal,gitara
Szymon Szymkowicz - perkusja
Maciej Parada - bas
Daniel Maternik – gitara

 

Czytaj więcej: Lista Finalistów

drewnofromlas

Czas na przedstawienie kolejnego gościa Getting Out Festival. Oprócz trójmiejskiego zespołu TRUPA TRUPA wystąpi trójmiejska grupa drewnofromlas.

drewnofromlas [pisownia: jeden wyraz z małej litery, wymowa: akcent na przedostatnią sylabę] to 5osobowy skład z ponad 15-letnią tradycją ( w obecnym składzie od 2006 r.) Muzyka, którą grają [aga-wokal, milo-gitara, orz - bas, jay beat - perkusja, mrus lee -dubmasta/fx] to ewenement na polskiej scenie, może kojarzyć się z gatunkami: d’n’b, dub, trip hop, downtempo. Ostanie lata poświęcili produkcji debiutanckiego albumu, który ukazał się 7.01.2013, po udanej akcji crowdfundingowej na polakpotrafi.pl - w ciągu 35 dni wspierający sfinansowali tłoczenia CD i LP, stając się wydawcami debiutu drewnofromlas. 

Czytaj więcej: drewnofromlas

Trupa Trupa

Trójmiejski zespół Trupa Trupa ma na swoim koncie dwie płyty długogrające (2011 i 2012) koncerty na OFF Festival oraz Heineken Open'er Festiwal. Zagościł również na antenie TVP Kultura, do tej pory koncert z foyer Teatru im. Gombrowicza był emitowany czterokrotnie. Zespół jest także laureatem nagrody Gazety Wyborczej „Sztorm Roku” a utwór "Take my hand"  trafił na wydawnictwo Trzeciego Programu Polskiego Radia Offensywa.

Czytaj więcej: Trupa Trupa

Serwis może wykorzystywać pliki cookies, które umożliwiają korzystanie z jego zasobów. Więcej w Polityce prywatności.