• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Lista Finalistów

ALICE IN WONDERLAND

Skład:
Alicja Adamowicz – wokal,gitara
Szymon Szymkowicz - perkusja
Maciej Parada - bas
Daniel Maternik – gitara

 

„Zespół założony został w kwietniu tego roku przez Alicję Adamowicz, Szymona Szymkowicza oraz Macieja Paradę. Z czasem do składu dołączył Daniel Maternik. Na chwilę obecną zespół skupia się na opracowywaniu autorskiego materiału napisanego przez wokalistkę. Do wykonywanych przez grupę utworów należy zarejestrowany amatorsko przed kilkoma laty utwór „Somewhere”, który dopiero teraz doczekał się aranżacji w pełnym składzie. Niestety nie została ona jednak jeszcze nagrana.”

 


 

ANTENY

Skład:
Bartosz Matuszewski - gitara, wokal
Michał Wdowikowski - perkusja
Przemysław Szulc – bas

„Zespół od 10 lat bez skutku próbuje osiągnąć sukces w branży muzycznej”

 


 

JESTER

Skład:
Arkadiusz „Wiśnia” Cudowski – wokal
Przemo Śliwiński - gitara
Wiktor Andrzejewski - bas
Piotr Szalik – perkusja

„Błazen nie mieści się w przyjętym porządku społecznym. To jemu wolno znieważać króla i honorować żebrak. Błazen to nie tylko personifikacja humoru i radości. To również nieświadomość dobra i zła i czynienie obydwu. Rolą błaznów było przez całą historię ludzkości odwracać przyjęty porządek społeczny do góry nogami i wnosić chaos – kontrolowany chaos- do uporządkowanego świata. Swoją muzyką chcielibyśmy wnieść szczyptę chaosu do uporządkowanego i przewidywalnego świata muzyki;) Jesteśmy JESTER! Nasza muza to B!tch Metal! W składzie obecnym jesteśmy debiutantami. 

Działamy od października 2012 r. Jesteśmy z Poznania.”

 


 

MARSZAŁEK PIZDUDSKI ONE MAN BAND

Skład:
Marszałek Pizdudski – gitara
Marszałek Pizdudski - perkusja
Marszałek Pizdudski - śpiew
Marszałek Pizdudski – tamburyno

„To jedyny pełnoprawny reprezentant powołanego przez siebie do życia gatunku blus-kantry-pank – połączenia śmiałej idei one man band, czyli człowieka-orkiestry, korzenia bluesa i country, czyli amerykańskich gitarzysto-wokalistów z początku ubiegłego stulecia i bezkompromisowego podejścia do materii twórczej, właściwego punk rockowi. To ostatnie najsilniej przejawia się w lirykach Marszałka – pełnych wulgaryzmów, brutalnych prawd o życiu i śmierci, opowieści o ciemnych stronach miasta, ale i tęsknoty za minionymi latami i utraconą miłością. Muzycznie Marszałek najczęściej sięga po surowe zagrywki bluesowe, dzielnie akompaniując sobie nogami za zestawie perkusyjnym.”

 


 

MCM

Skład:
Maciej Łuczyk – mic
Maksymilian Operacz – harmonia, gitara
Dawid Czaplewski – beat box

„ Zespół powstał spontanicznie. Trzech chłopców, a raczej dojrzałych nastolatków połączyło razem swoje siły. Majos nawija i pisze tekst, Czapla robi beatbox, a Magz gra na instrumentach. Ogólnie zespół połączył się i powstał 5 października 2013 r. lecz tworzymy muzykę od lat. Występowaliśmy w różnych klubach w Gorzowie Wlkp., na zawodach, byliśmy odsłuchiwani w radio.”

 


 

PAWEŁ ARASZCZUK, MARCEL KOWALEWSKI

Skład:
Paweł Araszczuk - pianino
Marcel Kowalewski – wiolonczela

„Poznaliśmy się niedawno na projekcie w Jazz Clubie Pod Filarami. Od tego momentu poczuliśmy więź i gramy, nagrywamy. Marcel Kowalewski - 18 lat, gra na wiolonczeli od 9 lat w Szkole Muzycznej I i II st. im.Tadeusza Szeligowskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Paweł Araszczuk - 26 lat, gra na klawiszach od 18 lat. Osiągnięcia: I miejsce w IV konkursie Młodego Muzyka Gdynia 2002 rok, nominacja do prezentacji wojewódzkich w Lubuskim Młodzieżowym Festiwalu Piosenki Pro Arte 2012 rok.”

 


 

THE SYNKI

Skład:
Magdalena Czupak - wokal
Bartosz Czapliński - gitara elektryczna
Jędrzej Barczak - gitara elektryczna
Marcin Balcerek - bas
Łukasz Jankowski - perkusja
Przemek Borowik – klawisze
Damian Dąbrowski - trąbka
Karol Rodzik - saksofon & trąbka
Katarzyna Dutkiewicz – saksofon
Rafał Banaszak - człek od dźwięku

„Skład dziesięciorga osobowości z kosmosu, muzyczna energia ze skatelity. Rozkręcamy każdą imprezę, kłócimy się ze sobą często, ale również szanujemy i kochamy bardzo mocno. Dobra energia krąży w nas i nigdy nie przestanie, nie jesteśmy doskonali, za to w 100% prawdziwi. Jeździmy skabrioletem po muzycznych rewirach bez trzymanki i na pełnym gazie. Ska / Reggae / Rocksteady - to są nasze nurty, w których pływamy jak rude kaczki po kałużach... Przybywajcie na nasze koncerty i skaczcie ludziska!”

 


 

WAR MESSIAH

Skład:
Paweł Sroka - gitara rytmiczna/prowadząca
Sławek „Slavoo” Wojnicki - gitara rytmiczna/prowadząca
Bartosz „Bzyku” Majka - bass/wokal
Jakub „Dywan” Kielar - wokal
Przemek „Hagrid” Hampelski – perkusja

„Death/thrashowa kapela z Gorzowa Wielkopolskiego. Piłuje gitary od 2010 roku bez przerw, pomimo kilku zmian w składzie. Na swoim koncie ma wiele koncertów, wśród których pojawiają się supporty takich zespołów jak Christ Agony, Furia czy Materia. Poza demkiem, nagranym w 2011, zespół ma na swoim koncie samodzielnie, w niewielkim nakładzie wydany (w 2013 roku) album "Dehumanized Mankind" . W planach figuruje nagranie kolejnego albumu, mającego na celu skopanie wszelkich możliwych tyłków death/thrashowym mięchem.”

 

Odsłony: 2622
Serwis może wykorzystywać pliki cookies, które umożliwiają korzystanie z jego zasobów. Więcej w Polityce prywatności.
Więcej informacji Akceptuję Nie zgadzam się