• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Przedstawiamy "sylwetki" finalistów I-go etapu GOF 2015

ANEMJA (Gorzów /Strzelce Kraj.)

Zespół powstał pod koniec lata 2008 roku. Pomysłodawcami byli Darek (vokal), Jaca (gitara,vokal) i Magda Mysza (bas). Cała założycielska trójka ma na swoim koncie występy w lokalnych Gorzowsko- Strzeleckich kapelach (Totalny Paralish, Cierń). Stylistycznie zespół eksploatuje obszary hardcore i metalu.

https://www.facebook.com/AnEmJa

 

ENERGIA (Gubin)

W skład grupy wchodzą Przemysław Sierański (gitara basowa), Łukasz Wawrzyk (wokal), Mateusz Tchromiak (perkusja) oraz Jaro Polański (gitara i wokal). Ich muzyczną pasją jest soczysty hard rock.

https://www.facebook.com/JaroPolanski


ENIX KILLERZ & KARI (Gorzów / Krynica Zdrój)

Duet tworzą Bartłomiej Guzik i wokalistka , Karolina Babik. Styl swojej muzyki określają jako dubstep , electro-house, Drum&Bass.

https://www.facebook.com/Enix-KillerzKari-892392337468640


E MA HO (Gorzów)

Michał Łyśniewski mimo ,że wychował się w kulturze hip hopu lubi rożne style muzyczne, ostatnimi czasy bardzo inspiruje go Funk i House. I w tym kierunku również podąża. Wystąpi w duecie wraz z beatmakerem Pawłem Jabłońskim.

https://www.facebook.com/ema.ho.3


LA MACHETTE (Trzcianka)

To połączenie trzcianeckich zespołów ZijenSu, Bezjahzg, KwateraC2. Laureaci festiwalu Wake Up 2015. Gatunek muzyki którą tworzą określają jako rapcore, priorytetem dla nich jest autentyczność i własny punkt widzenia a w dalszej kolejności gusta publiczności.

https://www.facebook.com/lamachetteBand

 

LIN (Gorzów)
Projektowi lideruje Bartosz Matuszewski, a duet uzupełnia Łukasz Machala. Jestem coraz starszy, zmęczony, zbędny i znudzony. Jestem samotnym kosmitą. Tęsknię za domem- pisze o sobie prowadzący projekt gorzowianin.

https://www.facebook.com/thefthef

 

MAJOS (Gorzów)

Kwartet tworzą Maciej Łuczyk i Dominik Marczewski Kamil Meler i Adrian Fołta. Grają muzykę rap w oparciu o bity live, tworzone na żywych instrumentach. Zespół powstał w 2014 roku.

https://www.facebook.com/Majos-Squad-625809330856853/


NO NEWS FOR TOMORROW (Świebodzin/Zielona Góra)

Zespół tworzą cztery osoby z zachodniej Polski reprezentujących muzykę alternatywną z pogranicza post rocka pełną rasowych kompozycji, ścian dźwięku i wrażeń.

https://www.facebook.com/NoNewsForTomorrow

 

SKY SOLDIERS (Gorzów)

Duet tworzą Angelika Agapow (B - Rabbit)-wokal i Guzik Bartłomiej (Enix Killerz)-kontrolery midi.
Po raz drugi na festiwalu zaprezentują swój muzyczny set będący atrakcyjną mieszanką stylów dubstep , trap, rap i pop.

https://www.facebook.com/skysoldiersgw/info

 

TSAR (Szczecin)

Młody szczeciński kwartet ma już za sobą pierwsze sukcesy jak udział w finale i zdobycie tytułu jednego z trzech laureatów Festiwalu Młodych Talentów ( na kilkaset zgłoszeń) czy udział w festiwalu „Fama”. Swoją muzykę określają jako Alternative/Post-Rock/Electronic.

https://www.facebook.com/tsarband

 

WRATHU & MAŁA FUZJA (Gorzów)


Tworzący eksperymentalną, elektroniczną muzykę instrumentalną Kamil „Wrathu” Kwiatkowski z Gorzowa Wielkopolskiego, od wielu lat publikujący swoje albumy za darmo w internecie, łączy siły z doświadczonym gitarzystą Sebastianem Siudą, reprezentującym gitarowy ambient pod szyldem projektu Mała Fuzja. Efektem kolaboracji jest muzyczna hybryda wymykająca się gatunkowym ramom.


https://www.facebook.com/Wrathu

Odsłony: 1667
Serwis może wykorzystywać pliki cookies, które umożliwiają korzystanie z jego zasobów. Więcej w Polityce prywatności.