• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

GOF 2017 - sylwetki finalistów

Julia Bury

Przedstawianie wykonawców, którzy wystąpią dla Was podczas przesłuchań konkursowych na Getting Out Festival #5 zaczynamy od najmłodszej uczestniczki, Julii Bury.

Pochodząca z podgorzowskiego Jenina nastolatka jest absolwentką Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. T. Szeligowskiego w Gorzowie. Uczęszczała do klasy fortepianu. Młoda pianistka jest jednocześnie wokalistką, uczącą się obecnie na II roku II stopnia szkoły muzycznej w klasie śpiewu klasycznego. Na swoim koncie ma już niejeden występ, w tym również trzy musicale w Filharmonii Gorzowskiej. W „Alicji w Krainie Czarów” zagrała główną rolę. Julia jest też laureatką wielu konkursów krajowych i międzynarodowych. W tym roku zdobyła tytuł laureata XI Festiwalu Piosenki Angielskiej EYE, zajmując 2. miejsce w kategorii 16-19 lat. 16-latka pasjonuje się komponowaniem własnych utworów. Jeden z nich zaprezentowała na wspomnianej imprezie, a inne będziecie mogli usłyszeć na GOF.

Czytaj więcej: GOF 2017 - sylwetki finalistów

GOF 2017 - Lista Finalistów

Wybory laureatów pierwszego etapu GOF #5 są z roku na rok trudniejsze. Dziękujemy wszystkim za nadesłane zgłoszenia. Jury główne czeka ciężkie zadanie. Na przesłuchania konkursowe zespół programowy festiwalu zaprasza poniższych wykonawców:

TRUPIĘGI
ILYA'S RETREAT
JULIA BURY
SOLD
PARANOJA
GRA SÓW
PAJO I KRUCHY
DROP PANTS
RATHNAIT

Laureatom I etapu gratulujemy i serdecznie zapraszamy wszystkich na przesłuchania konkursowe, które odbędą się 18 listopada w Sali Widowiskowej MCK.

Powodzenia!

Jednocześnie przypominamy o koncertach Smolik // Kev Fox oraz Pogodno.

Serwis może wykorzystywać pliki cookies, które umożliwiają korzystanie z jego zasobów. Więcej w Polityce prywatności.